Tisková media

23. dubna 2012 v 20:56
Připravily jsme pro Vás přehled nejrozšířenějších tiskových medií, která se používají v oblasti prezentačních systémů a reklamních ploch.

Banner (top litý) - jedná se o speciální, bílou, hladkou PVC plachtovinu, která zaručí nádherný a stálý tisk. Tento materiál patří mezi prověřená media v oblasti prezentačních systémů. Díky hladkému povrchu je materiál bez problémů omyvatelný. Banner je vhodný pro mobilní prezentace a časté používání. Tento materiál se používá například pro tisk grafiky u oblíbených roll up stojanů.

Banner Top litý 440 g - jak sám název napovídá materiál je vyrobenou litou technologií. Banner je vhodný pro interierové použítí, prezentační systémy, ale taky pro rozměrné bannery. Díky svému hladkému a speciálnímu povrchu dosahují tisky skvělé sitosti a kvality i když je povrch matný. Většinou se tisk provádí na matný banner ale na vyžádání se provádí tisk i na banner lesklý.

CLV papír na plakáty 150 g - materiál je vhodný pro jakékoliv použití. Jedná se o bílý tiskový papír, určený převážně pro tisk billboardů, plakátu nebo jako tiskové medium do CLV vitrín.

Polypropylen banner - materiál je vhodný pro použití do prezentačních systémů a stálých expozic.Polypropylen banner je pevné měkké medium poskytující nádherný tisk a stálobarevnost. Tisk je výtečný téměř jako u fogotgrafického papíru.Díky vnitřní vrstvě je materiál téměř neprůsvitný. Mezi největší klady polypropylen banneru patří, že se např. na roll up dokonale vypně a nedochází ke kroucení okajů. Materiál je vhodný pro stálejší expozice, jelikož každodenním používáním dochází ke kazení materiálu.

Vlajkovina - je průhledná textile, vhodná pro vlajky veškěrých rozměrů.Na vlajkovinu lze tisknou jednostraně (z druhé strany prosvítá negativ) nebo oboustraně vljaky se sešijí k sobě.

Satin - materiál je vhodný pro laminaci. Satin je pevné medium poskytující nádherný tisk a stálobarevnost.

Prezentační systém Triplepos s tiskem
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama