Stojany na prospekty

11. dubna 2012 v 19:26 | Hoarding.cz
Stojany na letáky jsou v dnešní době nepostradatelným pomocníkem nejen při propagaci firmy, ale taky produktu nebo značky. Stojany lze umístnit kdekoliv a kdykoliv během vteřiny. Stojany na prospekty najdou uplatnění na výstavách, předváděcích akcích, vobchodních centrech, restauracích, veletrzích, autosalonech apod. Stojany na letáky jsou vyráběny na tiskoviny ve formátu A3, A4, A5 a ve výškách od 50 cm až do výše 156 cm. Bohatou nabídku stojanů naleznete na www.hoarding.cz.
U stojanů na letáky je nutné dbát i na jejich design, aby oslovil širokou škálu zákazníků. Většina stojanů je vyrobena z hliníku nebo tvrzeného plastu a můžete si vybrat přesně dle Vašich představ.
Při výběru stojanů na prospekty máte v současné době nepřeberné množství stojanů. Stojany na letáky se dělí na dvě odvětví, a to na stojany pevné a skládací.
Skládací - stojany lze během okamžiku složit a rozložit. Některé stojany na prospekty lze složit i s letáky. K některým stojanům jsou dodávány i brašny na kolečkách pro snadnou manipulaci. Mezi nejefektivnější stojany na našem trhu patří skládací stojany na prospekty Nostlagik, Fortuna, Labyrint nebo Realbig.
Pevné - stojany jsou vyrobeny z odlehčených materiálů a při tom vynikají výbornou stabilitou. Na stránkách www.hoarding.cz můžete nalézt i variabilní stojany u kterých lze libovolně měnit doplňky (stojan na CD, kapsy na prospekty, plastové poličky, skleněné poličky, drátěné přihrádky a jiné). Spousta stojanů je doplněna i reklamní plochou pro umístnění loga nebo reklamy
V případě, že nebudete vědět, jaký stojany na prospekty si vybrat určitě se neváhejte obrátit např. na firmu Hoarding, kde Vám velmi rádi poradí. Stojany je vhodné vybírat dle materiálu, který Vám bude vyhovovat, počtu a velikosti kapes, členění stojanu, velikosti základny a celého stojanu. V nabídce můžete nalézt např. stojany látkové, hliníkové nebo stojany vhodné pro obchodní zástupce. Seriozní firmy dodávají k přenosným stojanům přenosné tašky. Mezi stojany na prospekty se řadí i stojany na nápojové lístky, stojany na denní nabídku a jiné. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama