Březen 2012

POS systémy

19. března 2012 v 12:51
....neboli point of sale display.Jsou výrobky určené ke specializované formě prodeje. Většina těchto výrobků je vyrobena z kartonu nebo dřevěné překližky a jsou ve většině případů určeny k jednorázovému použití.To umožňuje grafikům se doslova vyřádit na barvách a různých kreacích. Samozřejmě nejdůležitější podstatou je přitáhnou pozornost zákazníka to vždy a šude. Tyto stojany většinou nalezneme u pokladen nebo u daného druhu zboží jako prostředek na podporu prodeje. POS systémy jsou určeny k tomu, aby přitahly pozornost zákazníků k nějakému výrobku. Jedná se většinou o výrobky, které jsou nové, nebo lákají na speciální slevové nabídky. POS systémy jsou většinou vyráběny přímo na míru danému zákazníkovi a mohou sloužit např. jako police na sušenky,mobilní telefony,kosmetiku,oblečení a jiné.
Nová nabídka Roll Up stojanů

2. března 2012 v 12:16
Z důvodu vysoké poptávky jsme rozšířili naši nabídku Roll Up stojanů.
Nově Vám nabízíme elegantní Roll Up stojan Elegant.Tento stojan vyniká elegantním designem.Na první pohled systém zaujme nízkou výškou ukládací kazety. Stojan doplňují chromové bočnice. Tak jako všechny naše Roll Up stojany, tak i u tohoto je grafika rolována tiskem dovnitř, takže nedojde ke znehodnocení tisku.

Mezi další novinky patří Roll Up Basic, který nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Jedná se o stojan pro méně náročné klienty, který ovšem splní svou funkci na 100%.