Roll Up stojan

14. února 2012 v 18:05 | Hoarding.cz |  Co je Roll Up stojan?

Co je Roll Up stojan?

Mezi relativně nejnovější a každopádně nejrozšířenější prezentační systémy patří Roll Up stojany. Jak už sám název napovídá, jedná se o "vysouvací roletu". Mezi hlavní přednosti, které daný uživatel ocení patří zejména:

Hmotnost- stojany obvyklých rozměrů mají hmotnost v rozmezí 1,5 - 4 kg což je hmotnost každopádně přijatelná.

Materiál- ve většině případů se na výrobu "kazety" používá hliník. Na českém trhu můžete nalézt i kovové roll up stojany, které dosahují vyšší hmotnosti, jiných povrchovým úprav a delší životnosti.

Rozměry - ve složeném stavu mají roll up rozměry velikosti zhruba 80x20 cm.(viz.video)

Atraktivní design - na výběr je ze spousty stojanů a řešení. Můžeme si vybrat stojan, který má nízkou výšku základny, jednu podpěrnou nohu, více podpěrných noh, různé mechanizmy výměny tisku, rozměry, barvu.

Rychlost výměny tisku- to je další velké plus, které hovoří pro výběr roll up stojanu. V drtivé většině je výměna grafiky jednoduchá a nezabere více jak několik vteřin. Díky tomu lze motiv často měnit a přizpůsobovat potřebné situaci.

Cena- v neposlední řadě je určující taky cena. Cena v průměru začíná na 700,-kč a jde až po cenu zhruba 12 000 kč (záleží zase na provedení, rozměrech, kvalitě, službách s tím spojených apod.).


Většina systémů co nabízí firma hoarding.cz je vyrobena z hliníku. Je tvořena jednu nebo dvěma podpěrnýma nohama a skládací teleskopickou tyčí. Jeden konec se zastrčí do roll up kazety a druhý konec je obsazen lištou do které se umístní grafika (buď přilepí a nebo jen nasune).

Díky výše zmíněným výhodám najdou roll up stojany své uplatnění na výstavách, konferencích, předváděcích akcích, v bankách, na tiskových konferencích a nabízí skvělý kompromis mezi cenou a efektivitou. Určitě najde své využití i v prodejnách, kde můžete upozornit zákazníky například na vybrané zboží. Nejběžněji používané jsou stojany, které mají rozměry 80x200cm. Dále následují stojany o rozměrech 85x200 cm, 100x200 cm, 80x210 cm, 85x210 cm, 100x210 cm, 120x210 cm, 150x210 cm a spousta dalších rozměrů. Tyto roll up stojany a ještě mnohem více naleznete na stránkách www.shop.hoarding.cz.

Novým a neokoukaným řešením pro menší obchody a živnostníky nabízejí tzv. roll up mini. Jedná se o stojany, které jsou obvykle o rozměrech A4, A3, 27x76. I tyto stojany naleznete na www.shop.hoarding.cz. Výhodou je jednoznačně cena, která začíná na sympatických 324.- kč a taky přenositelnost, variabilnost a efektivita. Rol Up mini se Vám pohodlně vleze do jakéhokoliv kufříku. Firma Hoarding nabízí k většině roll up stojanů přepravní tašku zdarma. Mezi další výhody roll up od firmy Hoarding patří i to, že grafika se roluje směrem dovnitř a tak nedochází k žádnému poškození tisku.

V přiloženém ilustračním videu uvidíte jak takový roll up stojan funguje.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama